ORGANISATIE


Stichting Sparta 1888

G. Wennekes (Geert)

Voorzitter

W. Schnieders (Wim)

Secretaris/Penningmeester

L.V. Holleman (Victor)

Lid

F. Gorter (Fred)

Lid 

A. Borstlap (Ad)

Lid

 

 

Bestuur

 

R. Westerhof (Rob) 

Voorzitter

A. Klein (Alex)

Uitvoerend bestuurslid commerciële zaken

H. van der Beek (Henk)

Uitvoerend bestuurslid samenwerkingen & deelnemingen

M. Laros (Manfred) 

Uitvoerend bestuurslid financiële zaken & bedrijfsvoering 

H. van Heelsbergen (Hans)

Niet uitvoerend bestuurslid

S. de Jong (Simon)

Niet uitvoerend bestuurslid

J. van der Gaag (John) 

Niet uitvoerend bestuurslid

C. van der Steene (Charles)

Niet uitvoerend bestuurslid 

L. Ruijs (Leo) 

Niet uitvoerend bestuurslid  

 

Directie & Management 

M. Laros (Manfred)

Directeur

W. van der Stam (Wesley)

Manager Publiekszaken

D. van der Meer (Dave)

Manager Commerciële Zaken

K. Valkenburg (Kevin)

Manager P&O/Juridische Zaken

 

 

Algemene organisatie

P. Gerritse (Paul) 

Financieel Medewerker 

S. van Wort (Stephanie)  Financieel Medewerkster 

H. Harmsen (Herman) 

Facilitaire Zaken

J. Salguero Medrano (José) 

Facilitaire Zaken

L. van der Hoff (Lydia) 

Medewerkster Publiekszaken 

O. Hoppzak (Olaf) 

Medewerker Publiekszaken

T. Overdevest (Thomas) 

Medewerker Publiekszaken 

M. van der Marel (Marijn) Stagiair Publiekszaken

P. den Hartog (Paolo) 

Medewerker Communicatie

J. Kooijman (Joop)

Veiligheidscoördinator uitwedstrijden

J. Schoonenberg (Jaimie) 

Veiligheidscoördinator thuiswedstrijden

P. Leijdsman (Perry)

Stichting 'De Betrokken Spartaan'

T. Simonis (Therry)

Directiesecretaresse

A. Teichmann (Ard)

Merchandising / Fanshop

J. Bodegom (Jelle)

Accountmanager

R. Goossens (Ralph) 

Accountmanager

L. Korbee (Laurens) Stagiair Juridische Zaken
T. Oostendorp (Thomas)  Stagiair Commerciële zaken 
F. van der Slot (Frank)  E-Sporter 

 

Technische organisatie

A. Pastoor (Alex)

Hoofdtrainer A-selectie

O. Tobiasen (Ole)

Assistent-trainer A-selectie

F. van Kempen (Frank)

Trainer Jong Sparta

N. Jalink (Nico)  Assistent-trainer Jong Sparta 

A. van der Laan (Arjan)

Spitsentrainer

F. Kooiman (Frank)

Keeperstrainer

T. te Riele (Tim)

Video-analist

L. van Steensel (Leen)

Teammanager A-selectie

C. van Dijk (Cock)  Teammanager Jong Sparta 

B. Wessels (Ben)

Materiaalverzorger

S. Knops (Simon)

Clubarts

R. Hoek (Rogier)

Fysiotherapeut A-selectie

R. Hanstede (Ronald)

Verzorger A-selectie

K. Sagara (Kohei) 

Fysiotherapeut A-selectie

O. Noordam (Olivier)  Inspanningsfysioloog 
J. Kooistra (Jeffrey)  Scouting Betaald Voetbal 

G. Bruys (Ger)

Scouting Betaald Voetbal

 

 

Management Team Jeugd

D. Roks (Dolf)

Hoofd Jeugdopleiding 

C. van Hoogstraten (Camiel) 

Opleidingsmanager

J. Camphens (Jim)

Coördinator Organisatie Jeugd

B. de Visser (Ben)

Coördinator medische zaken

 

Coördinatoren

J. Sneep (Jaap)

Coördinator Administratie Jeugdopleiding

C. van Dijk (Cock)

Coördinator Wedstrijdzaken en Facilitaire Zaken

S. Homburg (Sylva)

Coördinator Studiebegeleiding

W. Heijne (Wim)

Coördinator Begeleidingsstaf

J. Braun (Janus)

Coördinator Jeugdscouting

 

Technische staf Jeugdopleiding

Trainer Sparta Rotterdam O19

N. Boukhari (Nourdin)

Assistent Sparta Rotterdam O19

D. Xanthopoulos (Demis)

Trainer Sparta Rotterdam O17

S. Babacan (Sinan)

Assistent Sparta Rotterdam O17

P. Simonis (Paul)

Trainer Sparta Rotterdam O16

M. den Haan (Marchel)

Assistent Sparta Rotterdam O16 

R. Veenstra (Rogier)

Assistent Sparta Rotterdam O16

D. Golverdingen (David)

Assistent Sparta Rotterdam O15

R. den Uil (Ruben)

Trainer Sparta Rotterdam O14 en assistent O19

R. Busé (Ruben) 

Assistent Sparta Rotterdam O14

B. Groeneweg (Brian)

Trainer Sparta Rotterdam O13

M. van Leeuwerden (Mark)

Assistent Sparta Rotterdam O13

M. van Gastel (Mitchell)

Trainer Sparta Rotterdam O12 en assistent O15

J. Leeuwin (Jerrel)

Assistent Sparta Rotterdam O12

D. de Bodt (Dominique)

Trainer Sparta Rotterdam O11

T. Opmeer (Tim)

Assistent Sparta Rotterdam O11

D. Hoogeveen (Danny)

Assistent Sparta Rotterdam O11

P. van der Marel (Pjotr)

Trainer Sparta Rotterdam O10 en assistent O16

D. Esajas (Daniel)

Assistent Sparta Rotterdam O10

J. Camphens (Jim)

Trainer Sparta Rotterdam O9 en assistent O13

T. Hesselink (Tom)

Assistent Sparta Rotterdam O9

J. van Kaam (John)

Trainer Sparta Rotterdam O8

I. Zihnagel (Ino)

Assistent Sparta Rotterdam O8

R. Ververs (Ron)

Coördinator Keepers/Keeperscoach

J. van Beek (John)

Keeperscoach

W. van der Molen (Wesley)

Keeperscoach 

T. te Riele (Tim)

Videoanalist Profopleiding

K. Berkheij (Koen)

Videoanalist Voetbalschool en Talentenopleiding

 

Medewerkers Jeugdopleiding

B. Wessels (Ben)

Materiaalbeheer

S. Homburg (Sylva)

Studiebegeleider 

C. de Jong (Cor)

Studiebegeleider 

E. van Ravensberg (Eduard)

Studiebegeleider 

B. Bossche (Bram)

Studiebegeleider 

Q. Breidel (Quincy)

Studiebegeleider 

L. Kokee (Louis)

Studiebegeleider

T. Santema (Tim)

Studiebegeleider

A. Bosch (Aad)

Facilitair medewerker

W. Heijne (Wim)

Gastheer thuiswedstrijden

J. Heijne (Jose)

Gastvrouw thuiswedstrijden

C. Koerten (Chris)

Speaker

 

Medische staf Jeugdopleiding

T. Dijkshoorn (TIm)

Fysiotherapeut stadion (O.17- O.19)

B. de Visser (Ben)

Coördinator medische staf / Fysiotherapeut Nieuw Terbregge (O.9 - O.16)

F. Willemse (Fred)

Verzorger

 

Scouting staf Jeugdopleiding

K. Butter (Kenneth) Coördinator Jeugdopleiding
J. Braun (Janus) Scout
R. de Cock (Robert) Scout 
J. de Groot (Jorgen) Scout
S. van IJzendoorn (Slobodan) Scout
D. De Jesus (Dennis) Scout
J. Matthijs (Jos) Scout
M. Mohunlol (Marlon) Scout
D. Oomen (Dennis) Scout
R.Oomen (René) Scout
M. Persson (Michiel) Scout 
G. van Rijk (Gerard) Scout
D. Sonneveld (Dick) Scout 

 

Begeleidingsstaf Jeugdopleiding

A. Moesman (Arjan)

Teammanager O19

E. Bal (Emiel)

Teammanager O17

R. Blok (Ron)

Teammanager O16

L. Lekkerkerker (Leo)

Teammanager O15

J. van Pelt (Jur)

Teammanager O14

H. Kortstam (Hesdy)

Teammanager O13 

M. Bogaart (Mannon)

Teammanager O12 

C. do Rosario (Cynthia)

Teammanager O11 

M. Duijf (Marc)

Teammanager O10

V. Sayim (Volkan)

Teammanager O10

O. Ajouaou (Ousama)

Teammanager O9

A. van der Weiden (Arjan)

Assistent-scheidsrechter O16

S. Derna (Shakib)

Assistent-scheidsrechter O13

D. Hoogeveen (Danny)

Assistent-scheidsrechter O11

 

 

Medewerkers en vrijwilligers wedstrijdzaken & facilitair 

J. Feijen (John)

Beheer website en video-analysesysteem

J. Kriek (Jack)

Stadionspeaker / Gastheer

R. Hartman (Ruud)

Hoofd serviceafdeling

U. Thakoersingh (Urmie)

Spelershome

O. Roth (Otto)

Redactie Sparta Media / Spelershome

L. du Moulin (Louis)

Redactie Sparta Media

D. Rietveld (Dick)

Redactie Sparta Media

T. Hanstede (Tim)

Redactie Sparta Media

L. van Eijndhoven (Lilian)

Redactie Sparta Media

A. Pronk (Aartjan)

Redactie Sparta Media

V. Stokhuijzen (Vincent)

Redactie Sparta Media

M. de Zeeuw (Michel)

Onderhoud veld

H. Woortman (Harry)

Terrein en opstallen

K. Streefkerk (Kees)

Terrein en opstallen

M. Uittenboogaard (Micol)

Ondersteuning wedstrijdorganisatie 

S. Siemons (Sjef) 

Intern TV-circuit 

R. Bakboord (Ramon)

Geluid, scorebord en lichtkrant

R. Slager (Rietje)

Ondersteuning KidsClub

J. van Pelt (Jurry)

Ondersteuning KidsClub

M. Jongepier (Marco)

Ondersteuning KidsClub

J. Lussenburg (John)

Ondersteuning KidsClub

M. Lussenburg (Mark)

Ondersteuning KidsClub

E. Bal (Emiel)

Ondersteuning KidsClub

M. Hoppzak (Marga)

Ondersteuning KidsClub

J. Sjouken (John)

Ondersteuning Fanshop

J. de Bruijn (Jacqueline)

Ondersteuning Fanshop

D. van Putten (Dick)

Ondersteuning Fanshop

J. Lambillion (John)

Ondersteuning Fanshop

J. de Graaff (Jasper)

Ondersteuning Fanshop

L. Hoppzak (Lars)

Ondersteuning Fanshop

C. Koerten (Chris)

Rondleidingen / Speaker Jong Sparta & Jeugd

J. van Gent (Jan)

Rondleidingen

T. Bosselaar (Tinus)

Ambassadeur

A. de Vos (Aad)

Gastheer Kasteelloge

M. Giljamse (Martin)

Gastheer Ridderzaal

W. Heijne (Wim)

Gastheer Bestuurskamer

J. Heijne (Jose) 

Gastvrouw Bestuurskamer

D. Kooijman (Dickie)

Gastvrouw Stewardhome

P. Lindemans (Peter)

Gastheer Spelershome

J. Lindemans (Jose)

Gastvrouw Spelershome

 

 

Stichting Sparta Nieuw Terbregge

F. Erdtsieck (Fred)

Voorzitter

 

 

Stichting Dienstverlening Sparta Rotterdam

Steward organisatie

Service organisatie

 

Back to Top