COMPETITIEPROGRAMMA


Competitieprogramma Eredivisie Seizoen 2016/2017

Datum

Thuis

 

Uit

Aanvangstijdstip

Zondag 7 augustus

Sparta Rotterdam

-

AFC Ajax

14.30 uur

Zaterdag 13 augustus

PEC Zwolle

-

Sparta Rotterdam

20.45 uur

Zondag 21 augustus

Sparta Rotterdam

-

Go Ahead Eagles

14.30 uur

Zaterdag 27 augustus

FC Twente

-

Sparta Rotterdam

20.45 uur

Zondag 11 september

FC Groningen

-

Sparta Rotterdam

14.30 uur

Zondag 18 september

Sparta Rotterdam

-

N.E.C. Nijmegen

12.30 uur

Zondag 25 september

FC Utrecht

-

Sparta Rotterdam

14.30 uur

Zondag 2 oktober

Sparta Rotterdam

-

AZ Alkmaar

16.45 uur

Zaterdag 15 oktober

Sparta Rotterdam

-

Willem II

18.30 uur

Zaterdag 22 oktober

PSV

-

Sparta Rotterdam

19.45 uur

Zaterdag 29 oktober

Heracles Almelo

-

Sparta Rotterdam

19.45 uur

Vrijdag 4 november

Sparta Rotterdam

-

sc Heerenveen

20.00 uur

Zaterdag 19 november

SBV Excelsior

-

Sparta Rotterdam

20.45 uur

Zondag 27 november

Sparta Rotterdam

-

Roda JC

12.30 uur

Zondag 4 december

Feyenoord

-

Sparta Rotterdam

14.30 uur

Zondag 11 december

Sparta Rotterdam

-

Vitesse

12:30 uur

Zondag 18 december

ADO Den Haag

-

Sparta Rotterdam

14:30 uur

Zaterdag 14 januari

Sparta Rotterdam

-

FC Utrecht

20:45 uur

Zaterdag 21 januari

AZ Alkmaar

-

Sparta Rotterdam

18:30 uur

Vrijdag 27 januari

Willem II

-

Sparta Rotterdam

20:00 uur

Zondag 5 februari

Sparta Rotterdam

-

PEC Zwolle

14:30 uur

Zondag 12 februari

AFC Ajax

-

Sparta Rotterdam

14:30 uur

Zondag 19 februari

Sparta Rotterdam

-

FC Groningen

14:30 uur

Zaterdag 25 februari

N.E.C. Nijmegen

-

Sparta Rotterdam

19:45 uur

Zondag 5 maart

Sparta Rotterdam

-

Feyenoord

12:30 uur

Vrijdag 10 maart

Vitesse

-

Sparta Rotterdam

20:00 uur

Zaterdag 18 maart

Sparta Rotterdam

-

Heracles Almelo

20:45 uur

Zaterdag 1 april

Sparta Rotterdam

-

PSV

19:45 uur

Dinsdag 4 april

sc Heerenveen

-

Sparta Rotterdam

20:45 uur

Vrijdag 7 april

Sparta Rotterdam

-

SBV Excelsior

20:00 uur

Zaterdag 15 april

Roda JC

-

Sparta Rotterdam

18:30 uur

Zondag 23 april

Sparta Rotterdam

-

ADO Den Haag

14:30 uur

Zondag 7 mei

Sparta Rotterdam

-

FC Twente

14:30 uur

Zondag 14 mei

Go Ahead Eagles

-

Sparta Rotterdam

14:30 uur


Data Play-Offs

Halve finale Donderdag 18 mei Zondag 21 mei
Finale Donderdag 25 mei Zondag 28 mei

Back to Top